Hledáte dárek, který potěší každého člena rodiny? Máme pro vás skvělý tip!

Pokud také chodíte z obchodu do obchodu ve snaze sehnat věci, co by vaše blízké potěšili, máme pro vás tip na dárek, který potěší každého z rodiny!

Nová sedačka a postel jako dárek? Toto jsou důvody proč ano!

Sedačka není jen kusem nábytku. Je tvůrcem atmosféry, který má velký podíl na tom, jak se doma cítíte. Kvalitní sedačka činí s rodinnými vztahy malé zázraky. 🙂 Je-li pohodlná, docela přirozeně se stává srdcem rodinných setkání, kde si každý rád posedí a popovídá si. Pomáhá také při upevňování přátelství. Zejména teď, když je setkávání v kavárnách a barech omezeno, může pohodlná sedačka plnohodnotně nahradit tato místa při posezení s přáteli. Zvolíte-li rozkládací model, budou moci u vás dokonce i přespat! 🙂

zelená sedačka
Sedačka Marozzo
A co nová postel? Postel už je samozřejmě o rodině – o vás a vašem partnerovi, ale také o dětech. Zejména ty menší za vámi do ní budou chtít přijít a přitulit se. Proto je důležité, abyste si vybrali takovou, na kterou se všichni pohodlně vejdete. 🙂 Kvalitní postel je zároveň tou nejlepší podporou kvalitního spánku a tím i zdraví. Inu a zdraví a dobré vztahy jsou přece základem spokojeného života a tím nejlepším dárkem! 🙂

Co kdybyste si proto letos namísto množství nepotřebných drobností koupili raději jednu, ovšem kvalitní a opravdu smysluplnou věc?

Připravili jsme pro vás výběr modelů, které můžete mít doma už do Vánoc, podívejte se:

Computer generated image of a luxurious and modern living room interiors. 3D Rendering of a full furnished living Room.

hnědá sedačka
zelená sedačka
modrošedá sedačka
rohová sedačka
Sedačka v šedém provedení.
krémová postel
šedá postel s čalouněným čelem
Postel Trent8
Většinu našich výrobků je možné si přizpůsobit dle vašich požadavků (potahy, barevnost, barva nožiček, rošty, matrace…atd.). Proto máte-li konkrétní požadavky, s důvěrou se na nás obraťte, velmi rádi vám sedačky a postele přizpůsobíme, aby byl přesně podle vašeho přání! Kontaktovat nás můžete telefonicky, mailem nebo osobně na naší prodejně.

Samozřejmě všechny produkty naleznete i na naší stránce www.nabytkarstvo.sk. Velice rádi vám pomůžeme vybrat ten nejlepší dárek pro celou rodinu. Těšíme se na vás!

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram