I jednolůžkové postele mohou mít mnoho podob

Možná chcete vybavit váš hostovský pokoj, v němž bude přespávat vaše dlouholetá přítelkyně, možná chcete hostovský pokoj kvůli bratrovi, který u vás často tráví víkendy. Třeba ale potřebujete najít kvalitní jednolůžkovou postel kvůli rostoucím dětem, které už nebudou spávat v postýlkách nebo vaší manželské posteli. Ať už hledáte postele z jakéhokoli důvodu, bohatou nabídku postelí jednolůžkových, válend, velkých dětských postelí, patrových i úložných prostorů pod postele najdete na webových stránkách signal-nabytek.cz.

Jednolůžko pro náctileté slečny i hosty

Velmi hezky vypadají jednolůžkové postele polstrované. Obzvláště oblíbené jsou mladou generací, protože působí moderně, pohodlně, čelo je praktické při potřebě opření se při četbě… Tato postel umí náctiletým pomoct vytvořit pohodlné a krásné „hnízdečko“.

Spokojeni budete i s klasickým jednolůžkem CARDO v minimalistickém stylu, které má pod matrací úložný prostor. Čelo je vysoké, potažené látkou, ale polstrování je minimální. 

Zvolit můžete i jednoduché jednolůžko ve skandinávském stylu v bílé barvě v kombinaci s přírodní hnědou. Jedná se o postel FRISK s rozměry 90 x 200 cm. Dřevo zdobí postel nejen na vrchní straně čela, ale i menší nožky, na kterých stojí, jsou dřevěné. 

Pro děti je praktická postel LEORI v provedení dub artisan, která má vyšší boky a chrání stěnu před ušpiněním. Navíc ale pod postelí najdete skvělé zásuvky, do nichž děti mohou uložit nejen peřinu a polštář, ale i hračky, plyšáky, potřeby do školy nebo třeba sportovní vybavení. 

Mít u postele i noční stolek?

Pokud máte v pokojích dostatek prostoru, jsou noční stolky vždy praktickým pomocníkem u každé postele. Nejenže budou mít děti, hosté či kdokoli jiný místo na odložení brýlí, nápoje nebo třeba knížky, ale zároveň si budou moci do bezpečí odložit spoustu potřebných drobností, které se mohou v noci hodit. Baterku, kapesníky, balzám na rty, krém na ruce či cokoli jiného.

Podívejte se na signal-nabytek.cz a vyberte si postele dle vlastních potřeb. S dopravou ZDARMA a slevami 50 % i vyššími z původních cen.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram