Vánoce jsou časem rodinných návštěv. Ale – kde budou spát?

Kladete si tuto otázku před rodinnými návštěvami i vy? Zejména v menších prostorách, kde jiná místnost pro případné hosty, kromě obývacího pokoje, vlastně není.

Vánoce jsou svátkem cestování. Zejména za předpokladu, že k nám na návštěvu přijedou naši rodiče či prarodiče, případně jiní známí s problémovým spánkem, je určitě důležité, abychom pro ně měli pohodlný nocleh.

Jediná volba – sofabed!

Již v době výběru sedačky bychom proto měli hledět na využití, kterému sedačku podrobíme. Pokud víme, že na ní plánujeme i občasné – či dokonce pravidelné – přespávání, je vhodné sáhnout ne po sedačce, ale po sofabedu. Rozdíl je právě v tom, že výrobci sofabedů myslí na to, že sedačka musí být pohodlná nejen na sezení, ale také na plnohodnotný spánek. Jsou tedy jakýmsi hybridem mezi designovou sedačkou a postelí. Jsou vhodné i do 1-pokojových bytů, kde musí sloužit ke každodennímu přespávání.

3 x ano pro sofabed!

Sofabedy jsou ideální nejen do pokojů, ale také do malých prostor, kde pohovka každý den plní i funkci postele.

Bezvýhradnými pozitivy sofabedů tak jsou:

Cheerful smiling female standing next to the decorated Christmas tree and holding wrapped gift boxes in hands

kvalita matrace – je opravdu důležitá. Pokud plánujete na pohovce i spát, matrace musí být vysoké kvality, vlastně takové, abyste nezjistili, že nespíte na klasické posteli. Protože spánek je opravdu důležitý a profesionální výrobci sofabed rozkládacích sedaček jsou si toho vědomi.
jednoduché a kvalitní rozkládání sedačky – budete-li vaši pohovku rozkládat často, v některých případech dokonce každý den, je více než nutné, aby se rozkládala jednoduše a snadno, abyste se s tím na denní bázi netrápili a nebylo to pro vás zbytečnou zátěží.
zároveň pohodlná a kvalitní sedačka – protože v momentě, kdy neplní funkci postele, musí se na ní opravdu pohodlně sedět.
Nesí má v nabídce několik sofabedů, tři z nich jsou aktuálně ve zvýhodněné nabídce.

Nejžádanější v nabídce značky Nesia v případě sofabedů je rozkládací sedačka Lisbona. Má integrované spánkové lůžko využitelné, jak jinak, pro každodenní spaní. Lisbona je modulární, umožňuje sestavit ideální sestavu pro každý interiér. Zároveň nabízí možnost širokého výběru potahů, které budou vyhovovat co nejvíc vašemu vkusu a designu vašeho interiéru. Přijďte si ji vyzkoušet do showroomu Nesia v Bratislavě a v Banské Bystrici a budete uneseni příjemností v leže, v sedě i při rozkládání.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram