Zařizujeme kuchyni pro rodinu. Toto by v ní nemělo chybět

Většina času, který rodina doma spolu tráví, se odehrává v kuchyni. Ta by proto měla být tip-top z hlediska vzhledu i funkčnosti.

Potravinové skříně a úložiště

Mít rodinu s dětmi už vyžaduje i plně vybavenou kuchyň nejen co se nádobí a hrnců týče, ale také zásob jídla a surovin. Když v bytě chybí spíž, snad nejvhodnějším způsobem, jak mít všechno pěkně a přehledně uloženo a vždy po ruce, jsou potravinové skříně s plnovýsuvnými zásuvkami a kvalitním kováním.

Dobrá rada: V kuchyni, ve které se hodně vaří, je více mastnoty a výparů, zvolte tedy takový povrch dvířek, který se snáze udržuje. Na matných tmavších barvách jsou otisky a šmouhy nejvíce patrné.

Hezky, přehledně a s nápadem

Dózy do kuchyně zkrátka patří. Máte-li doma děti ve věku, kdy je učíte samostatnosti, skladovací nádoby s popisovatelnou plochou by se jim mohly líbit. Nejenže si na ně samy napíšou název, ale i cereální snídani už pak hravě zvládnou bez vaší pomoci.

dóza s korkovým víkem
Dóza od KitchenCraft s korkovým víkem, ze skla, výška 17 cm, průměr 10 cm, objem 1 l, 429,00 Kč , Bella rose
Vaření

Happy young couple in aprons standing in the kitchen and discussing the new recipe together they shooting the blog

Bezpečné, komfortní a úsporné vaření je zřejmě něčím, co své rodině chcete dopřát. Díky moderním technologiím a spotřebičům to nebude problém. Dokonce ani ovládání varné desky přes mobil už dnes není sci-fi.

Rodinná neznamená nudná

I když nálepka „rodinná kuchyně“ může vyznívat poměrně seriózně a zavazující, v žádném případě tomu tak není. Minimálně, co se jejího vzhledu týká. Naopak dopřejte její barvy. Prodejci a výrobci dnes nabízejí neskutečně širokou paletu barev, dekorů a materiálů. Bylo by škoda omezit se jen na dřevo nebo bílou.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram