Dům s hotelovou atmosférou plný sytých barev, sametu, přírodních materiálů a na skok od jezera

Zadání pro tento interiér znělo: poněkud hotelově, poněkud přírodně, s použitím výrazných barev, ale zejména bezpečně. Investor oslovil designérku Dianu Mišíkovou. A radost ze spolupráce se jasně odrazila na výsledku. Vždyť posuďte sami.

Rozloha: 90,3 m2, 4-pokojový dřevodom

„Práce v tomto domě mě velmi naplňovala. Pečlivě jsme se věnovali každému detailu. Velmi se těším, že se naše úsilí přetavilo v bydlení s tak jedinečnou atmosférou.“
– Diana Mišíková, interiérová designérka, dianamisikova.sk

Dům je situován ve Vojce u Bratislavy, v lokalitě vyhledávané na rekreační, ale i celoroční bydlení, přímo u jezera. Přes zasklené vstupní dveře opouštíme krásy dunajské přírody a plynule vcházíme dovnitř. Kralují zde syté barvy, naturální prvky a harmonie textur. Vše v jasném, čistém konceptu. Pro dosažení souladu se prvky v domě různým způsobem opakují. Ty základní najdeme již u vstupu – zelená, přírodní motivy, dřevěné laťky doplněné antracitovou a béžovou barvou. Interiér se krystalizoval postupně – jako synergie ideí od zadavatele a procítění prostoru designérkou.

Beautiful wooden terrace with garden furniture surrounded by greenery on a warm, summer day

Prostředí Dunaje předurčuje motiv přírody prolínající se celým domem. Najdeme jej v barvách, ve vzorech i v materiálech. První bod instrukcí od zadavatele, aby byl dům spojen s přírodou, byl tedy splněn na více frontách. V interiéru objevíme tapetu s motivem listů, instalaci dřevěných dubových desek nebo výraznou zelenou barvu ve smaragdovém odstínu. Všechny prvky společně ladí.

I další bod zadání, použití výrazných barev, designérka Diana aplikovala do každé místnosti v domě. „Jelikož dům je krásně světlý a má vyšší stropy, mohli jsme si dovolit použít tmavší, výrazné odstíny nejen na doplňcích, ale také na větších kusech zařízení či stěnách. Jednolitou sytou barvou jsme prostoru dodali čistotu, plynulost a hloubku.“

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram